Тежка катастрофа на автомагистрала Тракия, предава Plovdiv24.bg. Инцидентът се е случил

...
Тежка катастрофа на автомагистрала Тракия, предава Plovdiv24.bg. Инцидентът се е случил
Коментари Харесай

Меле на АМ Тракия, ТИР връхлетя върху патрулка

Тежка злополука на автомагистрала " Тракия ", предава Plovdiv24.bg.

Инцидентът се е случил на 68-мия километър в посока Пловдив.

На фрагменти се виждат кола, която съвсем е влезнала под тежкотоварен автомобил, а също по този начин и полицейска патрулка, която е в канавката.

Двама чиновници на Министерство на вътрешните работи са потърпевши при случая.

Най-напред екип на " Пътна полиция " е бил сигнализиран за самокатастрофирала кола. Извикани са коли за спешна помощ, които да транспортират потърпевши освен това ПТП хора. Полицаите са обезопасили с конуси региона. Тогава към тях се доближил водач на аварирал автомобил и почнал да приказва с тях.

След малко върху тях връхлита турски тир, който опустошава конусите и патрулката, която се озовава в канавката в резултат на удара.

За благополучие служителите на реда са били отвън служебния автомобил и са се отървали с леки контузии. Разговарящият с тях човек обаче е откаран с кола за спешна помощ в Пазарджик с доста съществени контузии в региона на долните крака.

В момента към мястото на злополуките пътуват още екипи на Министерство на вътрешните работи, тече оглед, има екипи на Спешна помощ и пожарната, оповестиха от пресцентъра на ОД Министерство на вътрешните работи Пазарджик.

Последвайте канала на
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР